Ana sayfa Firmamız Ürünler Haberler İletişim
Firmamız
Deniz Zımpara, SUNMIGHT zımpara ürünlerinin, Türkiye genel distribütörüdür. 20 yılı aşkın bir süredir zımpara sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız 4500 m2 kapalı olmak üzere toplam 6000 m2 alanda modern teknolojisi ile Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır.

Deniz Zımpara, müşterilerine kaliteli ürünlerini, profesyonel ekibi ve hızlı sevisi ile sunarak, sektörün en güvenilen şirketleri arasında yer almak amacıyla, tüm dünyada kabul gören ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemlerini oluşturmuş ve uygulamaktadır.
Yetkinlik
Deniz Zımpara tarafından uygulanan bireysel ve müşteri odaklı uygulama analizi ile her ihtiyaca göre optimal zımpara çözümü tespit edilir. Deniz Zımpara müşterileri, teknisyenlerimizin zımpara teknolojisinin her alanında haiz oldukları lider bilgi ve birikimlerinden yararlanırlar.

   Malzeme bilgisi
   Uygulama bilgisi
   Ürün bilgisi
Güvenilirlik

Deniz Zımpara istikrarlı ve kalıcı bir işletme performansı sergilemektedir. Bu sebeple Deniz Zımpara müşterileri, kalite seviyesinin daima üst düzeyde devam edeceğine güvenmektedirler. Güvenilir çözümler sayesinde talep edilen beklentiler azami kalitede ve zamanında tedarik edilebilmektedir.

 

Web Tasarımı